Strona główna >> Fora >> Sortowanie oszczędności

Sortowanie oszczędności

2 wpisów / 0 nowych
Ostatni wpis
Anonim (niezweryfikowany)
Sortowanie oszczędności

Dzień dobry,

czy jest możliwość dodania do programu opcji dowolnego sortowania oszczędności? W pierwszej wersji FD można było bardzo prosto ustalić sobie kolejność wyświetlania oszczędności w zakładce Oszczędności -> Kategorie. Co najważniejsze, ustalona kolejność była zachowana także na liście przy dodawaniu wydatków i przychodów. W Finansach domowych 2 nie udało mi się osiągnąć takiego efektu. Wprawdzie z kolejnością w zakładce Oszczędności poradziłem sobie po prostu numerując poszczególne pozycje w komentarzu, a następnie sortując po tej kolumnie, ale już przy dodawaniu wydatków lista jest sortowana alfabetycznie (pomijając oczywiście oszczędność domyślną). Tym samym często używane oszczędności mam na dole listy, co wymaga dodatkowego przewijania.

Oczywiście z tym też można sobie poradzić na około, nazywając oszczędności np. (1) Konto pierwsze; (2) Konto drugie; (3) Gotówka itd.. ale może da się to zrobić bez tego typu kombinowania?

Pozdrawiam,
Zadowolony Użytkownik

FD2
ODP: Sortowanie oszczędności

Witam,

Od wersji 2.0.0.25 oszczędności w oknie dodawania wydatku (planowanego i zlecenia stałego) oraz w oknie dodawania przychodu (planowanego i zlecenia stałego) sortowane są w następujący sposób: na samej górze listy znajduje się oszczędność domyślna a pod nią oszczędności w kolejności użyć. Najczęściej używane będą na górze listy.

Dodaj komentarz

Tekst sformatowany

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Czysty tekst

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.
Target Image